Blues Music

Původní český výrobek, skládací domeček z dřevomateriálů, s vlastním originálním stavebnicovým řešením a designem, byl navržen Janem Balíkem v roce 1993, a atestován zkušebním ústavem v Českých Budějovicích již v roce 1994. Nyní je rozšířen o nové verze.

Tento krásný výrobek nemusí sloužit jen jako individuální dárek, ale díky své pevné konstrukci je velmi vhodný i pro větší dětské kolektivy. Do zařízení s vysokou zátěží a opotřebovatelností hraček nabízíme všechny vyobrazené typy ještě v modifikaci ROBUST, která má zesílené bočnice a doplňkové prvky z bukových materiálů.

TK Webdesign - tvorba webových stránekFrancouzský film - herci, herečky, filmy ,databázeMidway Navy Club - modelářský klub, bitevní lodě 2. světové válkyQuartetto Telemann - pražský komorní souborABC Profi - provádění staveb, zprostředkování a prodej zbožíSběratelský kabinet Praha - pražské starožitnictvíDaniel Terč - výtvarník a sochařRadka Kuželová - malířka a výtvarniceFispogroup - prodej, servis a půjčování úklidových strojů, pneuservisRoubenka Na končinách - ubytování a relaxace v Jizerských horáchUB7 - ubytovna v pražských ButovicíchPavla Holakovská - proficvičitelka aerobicu, kalanetiky, pilates a body stylinguHrací skříň Praha - pražská revivalová kapelaGoodGunz - pražská rocková kapelaDomecky pro panenky - výroba dřevěných hracích domkůRestaurant Perón - benešovská nádražní restauracePP Car - autoservis, pneuservis, ToyotaPizzeria Pavaon - pizza a italské specialityKafárna Na kus řeči - pizza, těstoviny, zákusky, posezeníMecom s.r.o. - počítače, bazar, wi-fi, internetAgentura Moniss - hlídání, doučování, úklid, masážeLook Studio zdravého životního styluPenzion a restaurace Ema, Frýdlant v ČecháchGemini - stínící technika, žaluzie, markýzyFilm High SocietyComputer servis - IT služby