Blues Music

Modifikace

Provedení domečků se může lišit materiálovým provedením a povrchovou úpravou

materiálové provedení
NORMAL : dřevovláknitý materiál (standardní typ)
ROBUST : dřevovláknitý materiál
zesílené bočnice, doplňky z bukového materiálu
konstrukční pevnost předcházejícího typu normal
naprosto dostačuje pro běžné používání a vysoko
převyšuje pevnost plastových hraček tohoto typu
Domečky ROBUST jsou vhodné pro MŠ a jiná zařízení.
Jsou dimenzovány o stupeň výš, než typy normal

povrchová úprava
BAREVNÝ : x barev
LAKOVANÝ : jednoduchá laková úprava nechá vyniknout
použitý materiál
EKO (ekonomik) : barevně neupraven vhodný pro ty, co
si chtějí domek vyzdobit sami

VINTAGE samostatná kategorie : masivní biodeska buk/smrk povrchově upravená transparentním lakem doplňky z buk/smrk materiálu. Výrobek je opravdu určen i pro další generaci, nejen na hraní, ale i jako krásný doplněk interiéru, jako kus luxusního nábytku, který vhodně doplní kterýkoliv prostor a zároveň splní účel nádherné hračky pro vaše děti i vnoučata.

Tabulka cen

  typ MÁJA typ GRAND typ LOUISIANNA
provedení barevný lak eko barevný lak eko barevný lak eko
normal 6500 6500 4500 11020 11020 7700 10050 10050 7030
robust 7000 7000 5000 11520 11520 8200 10550 10550 7530
vintage                  

Podle představ zákazníků lze vytvořit i individuální stavebnici. Spojováním prvků za sebou ji lze ještě prodloužit i zalomit do strany a zpřístupnit většímu počtu dětí.
TK Webdesign - tvorba webových stránekFrancouzský film - herci, herečky, filmy ,databázeMidway Navy Club - modelářský klub, bitevní lodě 2. světové válkyQuartetto Telemann - pražský komorní souborABC Profi - provádění staveb, zprostředkování a prodej zbožíSběratelský kabinet Praha - pražské starožitnictvíDaniel Terč - výtvarník a sochařRadka Kuželová - malířka a výtvarniceFispogroup - prodej, servis a půjčování úklidových strojů, pneuservisRoubenka Na končinách - ubytování a relaxace v Jizerských horáchUB7 - ubytovna v pražských ButovicíchPavla Holakovská - proficvičitelka aerobicu, kalanetiky, pilates a body stylinguHrací skříň Praha - pražská revivalová kapelaGoodGunz - pražská rocková kapelaDomecky pro panenky - výroba dřevěných hracích domkůRestaurant Perón - benešovská nádražní restauracePP Car - autoservis, pneuservis, ToyotaPizzeria Pavaon - pizza a italské specialityKafárna Na kus řeči - pizza, těstoviny, zákusky, posezeníMecom s.r.o. - počítače, bazar, wi-fi, internetAgentura Moniss - hlídání, doučování, úklid, masážeLook Studio zdravého životního styluPenzion a restaurace Ema, Frýdlant v ČecháchGemini - stínící technika, žaluzie, markýzyFilm High SocietyComputer servis - IT služby